Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Παρασκευή 6 Οκτωβρίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Πέμπτη 5 Οκτωβρίου- συνολικά 35 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 4, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 2, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 10, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 6 (το ένα στη ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 1 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 12.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2023/09/koronoios.jpg)
35 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Πέμπτη 5 Οκτωβρίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn