Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Τετάρτη 23 Αυγούστου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Τρίτη 22 Αυγούστου- συνολικά 35 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 3, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 0, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 5, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 7, στο Νοσοκομείο Σπάρτης 4 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 16.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
35 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Τρίτη 22 Αυγούστου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn