Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου- συνολικά 69 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 5, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 1, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 20, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 14 (τα 3 σε ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 12 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 17.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2020/02/koronoios.jpg)
69 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn