Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Τετάρτη 11 Ιανουαρίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Τρίτη 10 Ιανουαρίου- συνολικά 82 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 3, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 11, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 14, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 22 (τα 6 σε ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 10 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 22.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2020/02/koronoios.jpg)
82 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Τρίτη 10 Ιανουαρίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn