Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Παρασκευή 10 Μαρτίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Πέμπτη 9 Μαρτίου – συνολικά 42 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 3, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 5, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 8, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 13 (το 1 στη ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 5 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 8.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
42 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Πέμπτη 9 Μαρτίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn