Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Παρασκευή 24 Μαρτίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Πέμπτη 23 Μαρτίου- συνολικά 32 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 5, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 2, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 13 στο Νοσοκομείο Κορίνθου 6 (τα 2 στη ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 1 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 5.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
32 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Πέμπτη 23 Μαρτίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn