Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Παρασκευή 28 Απριλίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Πέμπτη 27 Απριλίου- συνολικά 59 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 4, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 3, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 23, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 14 (τα 3 σε ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 3 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 12.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
59 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Πέμπτη 27 Απριλίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn