Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Πέμπτη 17 Αυγούστου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Τετάρτη 16 Αυγούστου- συνολικά 31 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 0, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 1, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 2, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 5, στο Νοσοκομείο Σπάρτης 11 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 12.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
31 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Τετάρτη 16 Αυγούστου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn