Με ιδιαίτερη ικανοποίηση η ΠΕ Αργολίδας ανακοινώνει την προσεχή ολοκλήρωση του έργου «Συντήρηση – Ασφαλτόστρωση Επαρχιακής Οδού Νο 24», προϋπολογισμού 395.000,00 €. Το έργο αυτό εντάσσεται στο πλαίσιο των δράσεων της Περιφέρειας Πελοποννήσου για την αναβάθμιση και την ποιότητα της προσβασιμότητας, δίνοντας έμφαση στην οδική ασφάλεια στο εθνικό και επαρχιακό δίκτυο.
![ergo «Syntirisi – Asfaltostrosi Eparchiakis Odou No 24» stin PE Argolidas 072024 1](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2024/07/ergo-Syntirisi-–-Asfaltostrosi-Eparchiakis-Odou-No-24-stin-PE-Argolidas-072024-1.jpg)
Προς ολοκλήρωση το έργο «Συντήρηση – Ασφαλτόστρωση Επαρχιακής Οδού Νο 24» στην ΠΕ Αργολίδας προϋπολογισμού 395.000,00 €
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn