Τη δημοπράτηση του έργου της συντήρησης υποδομών, καθαρισμού και αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών σε ρέματα Περιφερειακής Ενότητας Κορινθίας, υποέργο του έργου της αντιπλημμυρικής προστασίας της Κορινθίας, υπέγραψε την Παρασκευή 17 Αυγούστου 2018 ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου κ. Πέτρος Τατούλης.
![](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2020/01/tatoulis21-31.jpg)
Σημαντικό έργο αντιπλημμυρικής προστασίας της Κορινθίας υπέγραψε ο Πέτρος Τατούλης
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn